- Hoşgeldiniz

Mekana Puan Ver :
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Oy, Oran: 2,00 Dışında 5)
Loading ... Loading ...
Adres : Selahattin Eyyübi Mah. Şanlıurfa Yolu 1. Km. No:17 - Seyrantepe / Diyarbakır
Telefon : +90 412 290 11 11
E-Posta : info@ninovapark.com.tr
Websitesi : www.ninovapark.com.tr
Üyelik Tarihi : 16 Nisan 2014

Ninova Park AVM

ninovaparkavmAlışverişin ve eğlencenin ilk adresi olan Ninova Park, 50 Bin İnşaat alanı, 25 bin metrekare kiralanabilir alanıyla bölgenin en büyük AVM’si.

Markalarıyla, modern mimarisi ve işletmesiyle Güneydoğu’nun yeni çekim merkezi olan Ninova Park’ta, 80 mağaza, profesyonel olarak tasarlanmış tek çocuk oyun alanı, 8 salonlu sinema bulunuyor. İlk iki katı otopark olarak planlanan merkez, beş kat üzerine kurulu.

Alt zemin katın ev aksesuarları, beyaz eşya mağazaları ve markete ayrılan merkezin giriş katında klasik ve genç giyim aksesuar mağazaları yer alıyor. Birinci katında aktif giyim, ayakkabı ve aksesuarın yer aldığı merkezin ikinci katında çocuk eğlence merkezi, çocuk giyim, 12D sinema, ev tekstili, cafe ve restoranlar yer alıyor. Merkezde, sigara yasağı dikkate alınarak restoranlara özel ortak kullanım alanı olarak özel teraslar da bulunuyor.

Alışveriş Merkezleri, En Çok Tercih Edilenler!, Görmeden Dönme!, Mekanlar, Sizin İçin Seçtiklerimiz!, Yapılması Gerekenler! kategorisinde bulunan Ninova Park AVM sitemize 16 Nisan 2014 tarihinde eklenmiş ve 470 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :  • youtube