- Hoşgeldiniz

Forum Diyarbakır AVM Açıldı!

Forum Diyarbakır AVM Açıldı! sitemize 18 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve 82 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Multi Turkey’in ülke genelindeki 15’inci alışveriş merkezi Forum Diyarbakır AVM açıldı. Diyarbakır Forum AVM’de 135 yerli ve yabancı seçkin marka yerini aldı.

Açılış tarihi iki kere ertelenen Diyarbakır Forum AVM nihayet açıldı. 54 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde Forum Diyarbakır 1.500 kişiye istihdam sağlayacak. Altındağ Gayrimenkul Yatırım Geliştirme İnşaat şirketinin yüzde 50 ortaklığıyla hayata geçen Forum Diyarbakır forumAVM’de 135 yerli ve yabancı seçkin marka hizmet verecek.

Forum Diyarbakır’da, aralarında Koçtaş, Media Markt, Tommy Hilfiger, Simit Sarayı, Kahve Dünyası, Roman, Paul&Shark, Vakko ve W gibi, Forum Alışveriş Merkezlerinde ilk kez tüketiciyle buluşacak markalar da yer alacak.
Forum Diyarbakır ayrıca, hipermarket, yapı market, sinema kompleksi, restoran ve kafeleriyle de Diyarbakırlılara ve çevredeki illere hizmet sunacak.

Forum Diyarbakır, diğer Forum alışveriş merkezlerimizde olduğu gibi şehrin dokusuna uyumlu mimari detaylar taşıyor. Üç katlı yapının, geleneksel kent duvarlarını simgeleyen bazalt taşlarından oluşan cephesi, iç avlusu ve kemerleri ile şehrin ikonik simgelerinden biri olması bekleniyor.

Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :  • youtube